Головне управління ДПС у Донецькій області повідомляє

Від власників нерухомості Донеччини місцеві бюджети отримали 109 млн гривень

За сім місяців 2021 року місцеві бюджети Донецької області отримали 109 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що на 40,3 млн грн перевищує надходження минулого року.

16:07 10.09.2021

Майже 8,5 млрд грн ПДФО надійшло до зведеного бюджету Донеччини

За сім місяців 2021 року спрямована платниками Донеччини до зведеного бюджету країни сума податку на доходи фізичних осіб склала 8,5 млрд гривень. В порівнянні з минулорічними показниками надходження від сплати ПДФО  збільшились на 1 млрд 379 млн гривень.

16:05 10.09.2021

На Донеччині місцеві бюджети отримали майже 1,8 млн гривень "автоподатку"

За січень-липень 2021 року до місцевих бюджетів Донецької області сплачено майже 1,8 млн грн транспортного податку. Із загальної суми майже 1,3 млн грн надійшло від автовласників - юридичних осіб та 0,5 млн грн  - від фізичних осіб.

16:04 10.09.2021

Про особливості податкової амністії під час інтервью з в.о. начальника ГУ ДПС у Донецькій області Віталієм Долгальовим

Законом України від 15 червня 2021 року № 1539-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» (далі – Закон), окремі норми якого набрали чинності 21.07.2021, врегульовано особливості застосування одноразового декларування.

16:03 10.09.2021

Підприємці Донеччини спрямували до місцевої казни більше 155 мільйонів гривень акцизного податку

В Донецькій області нараховується приблизно 3 тисячі суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами, в тому числі юридичних осіб - 311. У свою чергу, загальна кількість діючих ліцензій на підакцизні товари становить 10,2 тис. ліцензій, з них алкогольні напої та тютюнові вироби займають більше 86%, або 8,8 тисяч, пальне – 1,4 тис. ліцензій.

16:01 10.09.2021

Готівкові розрахунки: порушники Донеччини сплатили до бюджету більше мільйону гривень

Підрозділами аудиту Головного управління ДПС у Донецькій області здійснюється особливий контроль за суб’єктами господарювання, які здійснюють розрахунки в готівковій та безготівковій формі з використанням реєстраторів розрахункових операцій. Станом на 01.08.2021 у регіоні здійснюють такі розрахунки майже 4 тис. суб’єктів.

16:00 10.09.2021

Оприлюднено приклади заповнення одноразової (спеціальної) добровільної декларації

У банері «Одноразове добровільне декларування» на вебпорталі Державної податкової служби України розміщено приклади заповнення одноразової (спеціальної) добровільної декларації:

16:00 10.09.2021

Обережно, шахрайські дії!

Управління з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Донецькій області попереджає суб’єктів господарської діяльності про активізацію телефонних шахраїв, які здійснюють дзвінки від імені керівників різних структурних підрозділів ГУ ДПС у Донецькій області з проханнями чи з вимогами щодо перерахування на розрахункові рахунки або сплату готівкових коштів на різноманітні потреби.

15:59 10.09.2021