A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великоновосілківська громада
Донецька область, Волноваський район

Головне управління ДПС у Донецькій області повідомляє

Декларація з ПДВ: коригування податкових зобов’язань

Пунктом 192.1 ст.192 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) визначено, що якщо після постачання товарів/послуг здійснюється будь-яка зміна суми компенсації їх вартості, включаючи наступний за постачанням перегляд цін, перерахунок у випадках повернення товарів/послуг особі, яка їх надала, або при поверненні постачальником суми попередньої оплати товарів/послуг, суми податкових зобов’язань та податкового кредиту постачальника та отримувача підлягають відповідному коригуванню на підставі розрахунку коригування до податкової накладної, складеному в порядку, встановленому для податкових накладних, та зареєстрованому в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН).

21:52 10.08.2021

Особи, які не можуть бути декларантами у одноразовому (спеціальному) добровільному декларуванні

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області повідомляє, що згідно з пунктом 3 підрозділу 94 «Особливості застосування одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб» розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України  (далі – ПКУ) декларантами у одноразовому (спеціальному) добровільному декларуванні  не можуть бути:

21:51 08.08.2021

Більше 700 мільйонів гривень вже надійшло до місцевих бюджетів від власників та орендарів земель Донеччини

З початку року місцеві бюджети Донецької області отримали 708,4 млн гривень плати за землю, що на 97,6 млн грн більше за минулорічні показники. Переважну частину надходжень отримано від юридичних осіб, які перерахували 621,1 млн грн земельного податку та орендної плати за землі державної та комунальної власності. В свою чергу, фізичні особи перерахували 87,3 млн гривень. Цього року у формуванні місцевих бюджетів за показником найбільших надходжень плата за землю посідає друге місце, поступившись лише податку на доходи фізичних осіб. За результатами січня-липня поточного року загальна питома вага плати за землю у надходженнях місцевих бюджетів складає 8,2 відсотків. За територіальною приналежністю найбільші надходження податку за землю сплачено за землі м. Маріуполя – 162,2 млн грн, землекористувачі Слов’янського району поповнили бюджет на 78,6 млн грн, м. Краматорськ - на 78,3 млн гривень. Податкова служба Донеччини нагадує, що нарахування сум податку за землю фізичним особам було проведено контролюючими органами за місцем знаходження земельної ділянки до 1 липня 2021 року. Податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.   Підписатися на Facebook 

21:47 07.08.2021

Робота податкової служби Донеччини додала до бюджету більш 123 млн гривень

Зростання рівня податкової заборгованості обмежує можливості впливу на соціально-економічну ситуацію в країні, загрожує її фінансовій безпеці та перешкоджає стабілізаційним процесам та економічному зростанню.

21:52 06.08.2021

Донеччина: за 7 місяців поточного року складено 90 матеріалів з ознаками кримінальних правопорушень

Як зазначили в управлінні боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управляння ДПС у Донецькій області, за січень-липень 2021 року за результатами дослідження діяльності суб’єктів господарювання Донеччини складено та передано до правоохоронних органів 90 матеріалів з ознаками кримінальних правопорушень (з них 11 правопорушень в сфері контролю за державними закупівлями). За напрямком «Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом» згідно зі ст.209 Кримінального процесуального кодексу України  складено 55 матеріалів, за якими сума виявлених легалізованих доходів склала 6,6 млрд гривень. За напрямком «Суспільно небезпечні протиправні діяння, що передували легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом» складено 90 матеріалів за ознаками предикатних злочинів, загальна сума встановлених збитків – 8,8 млрд гривень. За результатами розгляду переданих матеріалів 79 з них вже приєднано до кримінальних проваджень, обліковано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань (ЄРДР) 4 кримінальних правопорушень. Підписатися на Facebook 

21:53 05.08.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь