Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області повідомляє

Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області (далі – Головне управління) з метою накопичення в Реєстрі застрахованих осіб інформації про набуття прав на одержання страхових виплат за всіма видами загальнообов’язкового соціального страхування пропонує подати анкети-заяви на автоматичне призначення пенсії співробітниками місцевих органів виконавчої влади та представників установ. У зв’язку з чим Головне управління направляє вам для використання в роботі покрокові інструкції з подання анкети-заяви на автоматичне призначення пенсії. Внести інформацію до сервісу можна на вебпорталі Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua/.

18:25 02.11.2021

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД В СМАРТФОНІ

Будь на зв’язку з Пенсійним фондом Донеччини. Скористайся можливістю цілодобово отримувати консультації від фахівців.

08:18 15.08.2021