Консультації з громадськістю

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення консультацій з громадськістю

проекту «Реконструкція мережі водовідведення (каналізаційно  насосна станція та мережі) в смт Велика Новосілка, Донецької області»

1. Найменування органу, який проводить електронні консультації з громадськістю

Великоновосілківська селищна рада

2. Питання або назва проекту акту, винесеного на обговорення:

проект «Реконструкція мережі водовідведення (каналізаційно насосна станція та мережі) в смт Велика Новосілка, Донецької області».

3. Мета проведення консультацій з громадськістю:

залучення громадян до участі в управлінні справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність органів виконавчої влади, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності зазначених органів.

4. Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія рішення, яке планується прийняти за результатами консультацій з громадськістю

мешканці смт Велика Новосілка та внутрішньо переміщені особи

5. Можливі наслідки проведення в життя рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін

Наслідками прийняття рішення буде  можливість презентації проєкту  для залучення коштів з різних джерел фінансування (державний бюджет, грантові, спонсорські кошти та ін., не заборонені законодавством) на реалізацію.

6. Електронна адреса, строк і форма подання пропозицій та зауважень

Електронна скринька для подання пропозицій та зауважень у режимі електронного листування: mail@vnps.gov.ua

Письмові пропозиції можна надсилати за адресою: 85500, Донецька обл.,  Волноваський район, смт Велика Новосілка, вул.Пушкіна, 32.

Строк подання пропозицій та зауважень: до 20.01.2022 р.

7. Номер телефону, за яким надаються консультації з питання, що винесено на обговорення

8. Прізвище, ім’я відповідальної особи органу виконавчої влади

Хорош Маргарита Анатоліївна

9. Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення