До відома мешканців Великоновосілківської селищної ради

Дата: 17.02.2021 22:20

Рішенням Великоновосілківської селищної ради 20.11.2020 створено Відділ з питань соціального забезпечення населення та охорони здоров’я для реалізації завдань місцевого самоврядування у сфері соціального забезпечення населення та соціального захисту, найманих працівників, пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян, дітей-сиріт, одиноких матерів, багатодітних, а також малозабезпечених сімей з дітьми, інших соціально незахищених громадян, які потребують допомоги і соціальної підтримки з боку держави та місцевої влади, для реалізації завдань місцевого самоврядування у сфері охорони здоров’я.

Всі мешканці громади можуть звертатися до відділу за оформленням всіх видів соціальної допомоги.

Адреса смт Велика Новосілка, вул.. Центральна, буд. 31. I поверх (наліво) робочий телефон 063-637-99-13

Крім того, у всіх колишніх сільських радах задля оформлення соціальних документів можна звернутися до інспекторів, які здійснюють прийом документів і в подальшому передають їх до відділу з питань соціального забезпечення населення та охорони здоров’я:

1. Іванченко Анатолій Михайлович закріплена територія населених пунктів:
    • с. Андріївка, с. Петропавлівка, с. Слов’янка, с. Шевченко. Робочий телефон 050-605-06-45
  2. Орлата Лариса Володимирівна закріплена територія населених пунктів:
    • с.Багатир, с.Зелений Кут, с.Новоукраїнка, с.Олексіївка. Робочий телефон 066-621-51-99
  3. Шаповалова Людмила Анатоліївна закріплена територія населених
    • пунктів: с.Костянтинопіль, с.Улакли, с-ще Розлив. Робочий телефон 050-884-06-48
  4. Мірошніченко Вікторія Михайлівна закріплена територія населених
    • пунктів: с.Зелене Поле, с. Новопіль с. Новосілка. Робочий телефон 098-332-25-79
  5. Босенко Вадим Анатолійович закріплена територія населених пунктів:
    • с. Шахтарське, с-ще Золота Нива, с-ще Ясна Поляна. Робочий телефон 097-456-48-49