Вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 32-а річниця виведення військ з Афганістану.

Дата: 16.02.2021 14:04

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 32-а річниця виведення військ з Афганістану.

Кожного року історія все далі віддаляє нас від вогняних років афганської війни, війни, яка тривала десять років, і принесла смерть тисячам українських родин.

Відзначення цієї дати свідчить про глибоку повагу українського суспільства до людей, яким довелося в мирні повоєнні роки виконувати нелегкий інтернаціональний обов’язок в «гарячих точках».

16 лютого 2021 року о 10.00 годині в смт Велика Новосілка біля меморіального комплексу «Воїн-визволитель» відбувся меморіальний реквієм «Афганістан болить у наших душах…»

Саме пам'ять про страшні події афганської війни збирає щороку в лютому воїнів-інтернаціоналістів. З гіркотою у душі й болем у серці кладуть цього дня учасники бойових дій квіти до пам’ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам, та вшановують їх пам'ять хвилиною мовчання.

В заході прийняли участь Великоновосілківський селищний голова Людмила Петрова, перший заступник селищного голови Маргарита Харітонова, голова громадської організації «Великоновосілківська районна рада ветеранів» Василь Тараш, голова Великоновосілківської районної громадської організації «Спілка українських ветеранів Афганістану» (Воїнів інтернаціоналістів) Олександр Літвінов, військовий комісар Великоновосілківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Борис Денисов.