Нарада щодо мобілізації доходів до місцевих бюджетів територіальних громад Донецької області в онлайн-режимі

Дата: 19.02.2021 14:16

18 лютого 2021 року відбулася нарада щодо мобілізації доходів до місцевих бюджетів територіальних громад Донецької області в онлайн-режимі під головуванням голови обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла КИРИЛЕНКА, в якій прийняла участь Великоновосілківський селищний голова Людмила ПЕТРОВА.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Організація спільної роботи з головами територіальних громад в умовах змін адміністративно-територіальному устрої Донецької області у 2021 році згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 №710-р;

2. Стан затвердження місцевих бюджетів області та завдання щодо якісного їх виконання у поточному році;

3. Резерви надходження платежів до місцевих бюджетів територіальних громад;

4. Резерви надходження акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизними товарами;

5. Про організацію роботи центрів обслуговування платників податків.

Очільник області акцентував увагу учасників зустрічі на необхідності чіткої організації спільної роботи у цьому напрямку.

Крім того, разом з учасниками наради проаналізували стан затвердження місцевих бюджетів, а також резерви надходжень до них платежів, зокрема, від землі, акцизного податку тощо.

На нараді йшлося й про шляхи поліпшення організації роботи центрів обслуговування платників податків. Представники Державної податкової служби запевнили, що відкриті до співпраці та готові за необхідності надавати консультативну допомогу.

Учасники наради домовилися опрацювати отриману інформацію та розробити чіткий алгоритм взаємодії усіх залучених у цей процес.