Воркшоп на тему «Реалізація Глобальної Флагманської ініціативи ООН Жінки «Безпечні міста та безпечні громадські простори для жінок та дівчат»

Дата: 24.02.2021 11:24

22 лютого 2021 року в залі засідань публічної бібліотеки Великоновосілківської селищної ради об 11.00 відбувся воркшоп на тему «Реалізація Глобальної Флагманської ініціативи ООН Жінки «Безпечні міста та безпечні громадські простори для жінок та дівчат» в якому прийняла участь Маргарита ХАРІТОНОВА перший заступник селищного голови та Марія ЧЕЛАХ керуючий справами виконавчого комітету селищної ради, модератором зустрічі була Ганна ЛЕМЕШКО, регіональна координаторка по Донецькій та Луганській області МБФ «Українська фундація громадського здоров`я»

Спікери: Ольга ЛІШИК, спеціалістка ООН Жінки в Україні, Юлія БОСА, менеджерка МБФ «Українська фундація громадського здоров`я».

Задачі воркшопу: інформування присутніх про проект «Сприяння безпеці громад та запобігання насильству в громадських місцях у східній Україні»; обговорення гендерно зумовленого насильства як прояву гендерної нерівності та порушення основоположних прав людини; презентація успішного досвіду реалізації Глобальної Флагманської ініціативи ООН Жінки «Безпечні міста та безпечні громадські простори для жінок та дівчат» у різних країнах світу та інше.

Учасники заходу активно обговорювали шляхи створення безпечного громадського простору для жінок і дівчат у громаді шляхом впровадження моделей і підходів щодо запобігання і протидії насильству за ознакою статі, у тому числі сексуальних домагань та інших форм сексуального насильства в публічних просторах та подолання гендерних стереотипів.

Під час проведення воркшопу усі учасники були забезпечені гумовими рукавичками, одноразовими масками та антисептиками. Також між учасниками воркшопу було забезпечено дотримання соціальної дистанції.