Дата: 01.03.2021 18:07

Великоновосілківський селищний голова

Петрова Людмила Василівна. Народилася 08 листопада 1962 року в с. Олексіївка Великоновосілківського району Донецької області. В 1969 році вступила до 1 класу Олексіївської середньої школи, після закінчення восьми класів якої, у 1977 році вступила до Донецького економічного технікуму. В 1980 році закінчила повний курс навчання в технікумі за спеціальністю «Бухгалтерський облік» з присвоєнням кваліфікації «Бухгалтер». З 1981 по 1986 рр. навчалась в Донецькому Державному університеті, на обліково-фінансовому факультеті та отримала кваліфікацію «Економіст». В 2001 році вступила до магістратури Державного управління при Донецькому національному технічному університеті, після закінчення якої в 2003 році отримала кваліфікацію «Магістр державного управління».

Свою трудову діяльність розпочала з квітня 1980 року, була прийнята тимчасово на посаду бухгалтера Донецького управління Облпалива. З серпня 1980 по липень 1983 року працювала на посаді нормувальника Великоновосілківського вузла зв’язку та бухгалтером колгоспу ім. Шевченко.

З 1983 по 1989 рр. – робота в Великоновосілківському районному фінансовому відділі на посаді відповідального працівника по штатам. З 1989 по 1996 рр. працювала старшим контролером – ревізором КРУ МФ України по Великоновосілківському районі, начальником групи ревізій та перевірок бюджетних установ.

З лютого 1996 по липень 2005 р. – працювала на посаді начальника відділення Державного казначейства у Великоновосілківському районі. З 2005 року по 2013 рік працювала начальником ДПІ у Великоновосілківському районі. З 2013 року – заступник начальника Мар’їнської ОДПІ – начальник Великоновосілківського відділення.

10 березня 2017 року обрана заступником голови Великоновосілківської районної ради. Працювала на займаній посаді по листопад 2020 року.

20 листопада 2021 року обрана Великоновосілківським селищним головою.

Маю трьох доньок. - Петрова Вікторія Миколаївна, 1987 року народження; - Габ Марина Олександрівна, 1992 р.н; - Габ Оксана Олександрівна 1992 р.н. Діти мешкають окремо.