У Великоновосілківській громаді почали роботу над розробкою Стратегії розвитку.

Дата: 01.03.2021 11:13

25 - 27 лютого 2021 в місті Святогірськ була організована навчально-консультативна зустріч представників робочих груп з розробки стратегії розвитку громад та експертів із планування стратегічного розвитку громад. Тема зустрічі : «Основи розроблення стратегії розвитку ТГ на партисипативних засадах»

Провідна тренерка: Нижник Олена Михайлівна.

Запрошений експерт: Юлія Гончар, національна консультантка з врахування гендерного підходу у стратегіях розвитку,ООН Жінки.

Національні експерти: Дмитро Дрожжин, Альберт Зінченко, Артем Колодязний, Григорій Перерва, Ольга Терентьева, Борис Червоний, Микола Дурман.

Семінар був розділений на модулі:

1. Стратегічний розвиток громади та необхідність прийняття стратегічних рішень;
  2. Процес планування підготовки стратегії розвитку ТГ;
  3. Партисипація та формування гендерно орієнтовної стратегії сталого місцевого розвитку.

Стратегія – це план соціально-економічного розвитку громади, який має відповідати потребам громади, бажанням та думкам місцевого населення. Вона являє собою довготривалий план того, як має розвиватися громада в усіх сферах своєї діяльності. Цей план не залежить від того хто керівник у громаді, і як змінюється склад депутатів. Завдяки виконанню цього стратегічного плану громада буде постійно рухатися в напрямку свого розвитку.