ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Дата: 03.03.2021 14:55

Старшокласники навчаються долати соціальну ізоляцію

Запорукою соціальної згуртованості є діалог і комунікація, як між владою і громадою так і в самій громаді між різними соціальними групами, наприклад між закладом освіти і громади. Соціальна згуртованість відображає рівень солідарності та взаємозв’язку серед груп  і членів цих груп у суспільстві. Ця концепція особливо актуальна для України, зважаючи на конфлікт, що триває на сході країни та пандемію COVID-19.

Темі згуртованості між закладом освіти і громади була присвячена онлайн  зустріч, яка відбулася 1 березня в режимі ZOOM між фахівцями Великоновосілківського районного центру зайнятості та учнями 11 класу. Ці зустрічі стали регулярними.  Під час спілкування  відбувся обмін інформацією щодо проблем сучасного суспільства, були розкриті поняття  «бідність» та «соціальна ізоляція».

Знання про цінність соціальної згуртованості не нові. У VI столітті до н.е. грецький письменник Езоп у своїй байці «Чотири волі та лев» сказав: «Разом ми стоїмо, порізно-падаємо». І він мав рацію: ми знаходимося справді в кращому становищі, коли тримаємося разом. Зрештою, мета діяльності у сфері соціальної згуртованості - зблизити різні групи суспільства, зміцнити їхні взаємозв’язки, сприяти комунікації та порозумінню між ними, залучити молодь до суспільної активності в громаді.Також була надана інформація щодо молодіжного підприємництва.

Наприкінці заходу учасники домовились знову зустрітися та продовжити обговорення тем соціального згуртування.