Повідомлення про припинення юридичної особи

Дата: 02.03.2021 15:00

Відповідно до статті 22 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» Великоновосілківський селищний Трудовий архів (код ЄДРПОУ 35560586) повідомляє, що прийнято рішення Великоновосілківської селищної ради 25.02.2021 №8/6-279 «Про припинення діяльності ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ТРУДОВОГО АРХІВУ шляхом ліквідації». Розпочата відповідна процедура.

Кредитори можуть заявити свої письмові вимоги протягом двох місяців з дня опублікування цього повідомлення. Вимоги приймаються за адресою: вулиця Шкільна, будинок № 42, смт Велика Новосілка Донецької області, 85500.

Голова ліквідаційної комісії.

Чернікова Р.Г.

Тел. (06-243)-21-7-65.

Одночасно повідомляю, що для централізованого зберігання документів з кадрових питань (особового складу), збереження цілісності документального комплексу ліквідованих підприємств, установ та організацій, що діяли на території колишнього Великоновосілківського району, виконання запитів соціально-правового характеру працівників цих юридичних осіб, організації особистого прийому громадян з питань, що входять до повноважень Трудового архіву, створено Комунальну установу Великоновосілківської селищної, Комарської і Старомлинівської сільських рад «Великоновосілківський об’єднаний Трудовий архів» (Далі – Трудовий архів).

Трудовий архів повністю відновив свою діяльність.

В архіві можна отримати довідки, архівні копії і витяги, необхідні для оформлення пенсії, обліку в районному центрі зайнятості, поновлення та уточнення записів в трудових книжках:

- про розмір щомісячної заробітної плати працівників ліквідованих підприємств;

- про кількість відпрацьованих людино-днів і встановленого мінімуму вихододнів протягом року для членів колгоспів та КСП;

- про стаж роботи в радгоспах і атестації робочих місць.

Трудовий архів працює в приміщенні початкових класів Великоновосілківської ЗОШ № 2, (біла частина будівлі Притулку, І-й поверх) за адресою:

вул. Шкільна, будинок № 42, смт Велика Новосілка Донецької області, 85500.

ПРИЙОМ ГРОМАДЯН:

понеділок і четвер з 10-00 до 17-00 годин; перерва з 12-00 до 13-00 години.

Контактний телефон 06-(243)-21-7-65, Е-mail: vnsarhiv@gmail.com