Богатирський турнір

Дата: 04.03.2021 11:08

27 лютого 2021 року в с. Андріївка Донецької області, було проведено два турніри: чемпіонат Великоновосілківської громади серед любителів та чемпіонат Донецької області з богатирської статики.

Гості турніру: Великоновосілківський селищний голова Людмила ПЕТРОВА, перший заступник селищного голови Маргарита ХАРІТОНОВА, депутат Волноваської районної ради Сергій Назаренко який виступив спонсором заходу, депутат Верховної Ради України Володимир МОРОЗ, депутат Великоновосілківської селищної ради Тетяна БОСАК.

Вів змагання Покадько Сергій стронгмен з м. Запоріжжя.

Учасники заходу в категорії любителі представники з с. Андріївка:

Міщенко Олександр, Корда Олександр, Ціцілін Микола, Шеремет Олександр та дебютант самий молодший учасник - Стельник Євгеній.

Учасники заходу в категорії аматори:

Таран Михайло (смт Межевая), Задорожний Юрій (м. Покровск), Пудак Сергій (м. Маріуполь), Стельник Виталій (с. Андріївка), Тараненко Артур (м. Покровск), Симоненко Олександр (с. Андріївка).

Атлети викладалися на всі 100%. показали витримку, наполегливість та жагу до перемоги. Вітаємо всіх учасників змагань та переможців!!!