КП «Дитячий оздоровчий заклад «Дружба» Великоновосілківської селищної ради»

Дата: 04.03.2021 14:55

Основною метою діяльності закладу є реалізація права на повноцінний відпочинок, оздоровлення ; забезпечення змістовного дозвілля , задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних  потреб, забезпечення кваліфікованою реабілітаційно-оздоровчою допомогою дітей, молоді, різних категорій сімей.

Відповідно до мети заклад займається:

- організацією відпочинку та оздоровлення  дітей, в першу чергу дітей, які  потребують особливої соціальної уваги та підтримки;

- організацією відпочинку  та оздоровлення молоді, інвалідів, молодих сімей, які потребують  особливої соціальної уваги та підтримки;

- вивчення  та впровадження  в практику  роботи  передових форм і нових методів  оздоровлення та відпочинку, поєднання індивідуального підходу з колективною творчою діяльністю;

- організацією  харчування;

- організацією виховної діяльності та дозвілля, діяльність у сфері  відпочинку та розваг, інформації;

- надає послуги з організації  фізкульнурно- спортивної діяльності;

- послуги з надання місць короткотермінового проживання та розміщення, включаючи послуги конференц - залу;

- діяльність з організації ярмарок, виставок, конгресів, семінарів тощо;

- здійснення інших видів  діяльності, не заборонених чинних законодавством.

Учасниками оздоровчого та навчально-виховного процесу закладу є:

- діти, учнівська молодь, вихованці, учні і слухачі;

- педагогічні, медичні працівники, спеціалісти, залучені до навчально-виховного процесу;

- батьки, або особи, що їх замінюють;

- працівники, обслуговуючий персонал закладу, представники підприємств, установ, організацій, які беруть участь у оздоровчо-виховній роботі установи.

КП знаходится за адресою: вул. Немировича-Данченка, буд. 44 , село Нескучне,  Донецька обл..,  85582.

Алексєєва Оксана Григорівна– директор комунального підприємства «Дитячий оздоровчий заклад»Дружба» Великоновосілківської селищної ради», 0997445648, 0963099100, [email protected]

<>

Країна радості і дружби

Свою історію як місце відпочинку і оздоровлення дітей шкільного віку дитячий оздоровчий заклад «Дружба» починає ще в 50-х роках ХХ століття, коли в селі Нескучному Великоновосілківського району Донецької області, на березі річки Мокрі Яли, серед затишного Нескучненського лісу  була організована перша зміна піонерського табору «Дружба».

Сьогодні комунальне підприємство «Дитячий оздоровчий заклад «Дружба» Великоновосілківської селищної ради – сучасний центр, який надає послуги з оздоровлення та відпочинку дітей шкільного віку з цілодобовим перебуванням у ньому.

Заклад розрахований на перебування в зміну до 144 дітей, які за віковою категорією об’єднуються в шість загонів. Мешкають діти в двох триповерхових корпусах з усіма зручностями – гаряча й холодна вода, сучасні санвузли, душі кожний загін – на окремому поверсі, по 3-4 дитини в кімнаті. Водопостачання здійснюється власною свердловиною глибиною 100 м.

З дітьми працюють кваліфіковані педагоги, студенти вищих навчальних закладів. Кожна зміна відрізняється індивідуальною виховною програмою, спортивними заходами, роботою різноманітних гуртків: танцювальний, вокальний, шаховий, туристичний, «Вмілі ручки» тощо.

В користуванні дітей – спортивні, танцювальні, ігрові майданчики, футбольне поле та альтанки, розташовані в лісі. Проводяться туристичні екскурсії в ліс.

При сприятливій погоді проводяться купання дітей в річці Мокрі Яли на облаштованому пляжі, свята, тематичні виховні заходи .

Поряд із закладом знаходиться пам’ятка національного значення -  меморіальний музей-садиба видатного театрального діяча Володимира Івановича Немировича-Данченка та  педагога і просвітителя Миколи Олександровича Корфа, з експозиціями якого знайомляться всі вихованці.

В закладі протягом оздоровчих змін цілодобово працюють медичні працівники, які щоденно контролюють якість харчування, загартування дітей, за необхідності – надають медичну допомогу. На випадок захворювань в закладі діє ізолятор.

Щоденне здорове п’ятиразове харчування дітей організоване з урахуванням сучасного законодавства в цій сфері, задовольняє потреби дітей у корисних речовинах. В раціоні – молочні, м’ясні та рибні страви, гарніри з корисних круп, велика кількість овочів та фруктів, випічки з тіста, напої, соки.

Географія дітей, які відпочивають і оздоровлюються в закладі, не обмежується Великоновосілківською, Комарською та Старомлинівською громадами. Протягом літа тут набувають сил, здоров’я  і позитивних вражень й емоцій хлопці й дівчата з Маріуполя,Волновахи, Вугледара, Ольгінки, Хлібодарівки.

Після закінчення оздоровчих змін заклад надає послуги в організації родинного відпочину вихідного дня, проведення конференцій, семінарів, родинних свят.