Концерт-вітання "Ми низько вклоняємось любим жінкам!"

Дата: 05.03.2021 12:03

Міжнародний жіночий день 8 Березня – свято весни, любові та краси, свято, яке відзначають жінки у всьому світі, свято, яке не обійшло уваги і жінок Великоновосілківської громади. Так, 5 березня в концертній залі Великоновосілківського селищного Будинку культури для прекрасної половини відбувся Концерт-вітання "Ми низько вклоняємось любим жінкам!", До Міжнародного жіночого Дня - 8 березня.

На вході перед концертом всім жінкам було вручено солодкі подарунки від Великоновослікіської селищної ради.

З вітальним словом до всіх жінок звернулася селищна голова Людмила Петрова. Щиро привітав із наступаючим прекрасним весняним святом 8 Березня! Побажав міцного здоров'я, величезного щастя, кохання і добра. «Щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, впевненістю та передчуттям свята. А нова весна нехай подарує радість та успіх у професійній діяльності! Добробуту і затишку в оселях, поваги і любові від чоловіків, оптимізму і легкості у повсякденні!» а також приємним подарунком для всіх мешканок громади стали привітання та квіти від голови Волноваської районної ради Сергія Кирилова.

Зі словами привітання, любові, вдячності і поваги до жінок звернулися перший заступник селищного голови Маргарита Харітонова, помічник народного депутата України Володимира Мороза – Андрія Росчупкін, військовий комісар Великоновосілківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Борис Денисов, начальник відділення поліції №1 Волноваського районного відділу поліції, підполковник  поліції Володимир Сарайли, заступник голови Великоновослікіської РДА Юрій Бакаєв.

Програма святкового концерту виявилася надзвичайно насиченою та різноманітною. Яскраві концертні номери у виконанні солістів і творчих колективів не залишили байдужими жодну представницю прекрасної статі.

Милі наші жінки!

Нехай кожний прожитий вами день буде сповнений коханням, сонячним світлом і теплом рідних душ.

Щиро вітаємо вас із прийдешнім святом – 8-го Березня !