ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Дата: 10.03.2021 09:12

Протягом січня - лютого 2021 року 1249 громадян мали статус безробітного, з них: законодавців, вищих державних службовців, керівників, менеджерів  (управителів) - 108, професіоналів - 67, фахівців - 71, технічних службовців - 45, працівників сфери торгівлі та послуг - 202, кваліфікованих робітників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства - 12, кваліфікованих робітників з інструментом - 86, робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин - 380, найпростіших професій - 265, без професії - 13.

Працевлаштовано з початку року 94 особи, у тому числі: законодавців, вищих державних службовців, керівників, менеджерів  (управителів) - 13, професіоналів - 14, фахівців - 9, технічних службовців - 1, працівників сфери торгівлі та послуг - 25, кваліфікованих робітників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства - 0, кваліфікованих робітників з інструментом - 2, робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин - 10, найпростіших професій - 16, без професії - 1.

До громадських  та інших робіт тимчасового характеру було залучено 26 безробітних.

Направлено на професійне навчання 136 безробітних.

Станом на кінець лютого кількість зареєстрованих безробітних становила 1071 особу, із  них : законодавців, вищих державних службовців, керівників, менеджерів  (управителів) - 85, професіоналів - 61, кваліфікованих робітників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства - 11, кваліфікованих робітників з інструментом - 77, робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин - 355, найпростіших професій - 229, без професії - 11.

Протягом звітного періоду 69 роботодавців надали інформацію про наявні вакансії.

Кількість вакансій у базі даних центру зайнятості у січні - лютому становила 146 одиниць, а на кінець лютого 50 одиниць.

Середня тривалість укомплектування вакансій становила 10 календарних днів.

Аналіз статистичних даних за січень – лютий свідчить про значну   потребу на ринку праці району працівників найпростіших професій (24 %), робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування,  складання устаткування та машин (21,2 %),  працівників сфери торгівлі та послуг (20,6 %) та професіоналів (12,3 %).

Рівень зареєстрованого безробіття на кінець лютого становив 13,7 %.

Рівень безробіття в Донецькій області серед робочої сили віком 15 років і старше, згідно даних експрес-випуску Головного управління статистики у Донецькій області, у III кварталі 2020 р.  становив 14,6 %.

Рівень безробіття в Україні серед робочої сили віком 15 років і старше та у віці 15-70 років, згідно даних експрес-випуску Державної служби статистики , у III кварталі 2020 р.  становив 9,5 %.