Відділ

Дата: 10.02.2021 09:35

Відділ соціального забезпечення населення та охорони здоров’я Великоновосілківської селищної ради (далі – Відділ) є виконавчим органом Великоновосілківської селищної ради, що нею утворюється для реалізації завдань місцевого самоврядування у сфері соціального забезпечення населення та соціального захисту, найманих працівників, пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян, дітей-сиріт, одиноких матерів, багатодітних, а також малозабезпечених сімей з дітьми, інших соціально незахищених громадян, які потребують допомоги і соціальної підтримки з боку держави та місцевої влади (далі – соціально незахищені громадяни), для реалізації завдань місцевого самоврядування у сфері охорони здоров’я.

Відділ є підзвітним і підконтрольним Великоновосілківській селищній раді, підпорядковується її виконавчому комітету та селищному голові, а з питань здійснення делегованих йому повноважень підконтрольний департаменту соціального захисту та департаменту охорони здоров’я Донецької обласної військово-цивільної адміністрації

Відділ є юридичною особою, веде самостійний баланс, має право відкривати бюджетні реєстраційні рахунки в установах Державного казначейства України, у межах своїх повноважень укладати від свого імені угоди з юридичними і фізичними особами, мати майнові і немайнові права, нести зобов'язання, бути позивачем і відповідачем у судах.

Відділ має печатку із зображенням Державного герба України і власним найменуванням, штамп, відповідні бланки та інші атрибути юридичної особи.

Відділ у своїй діяльності керується Конституцією і законами України, постановами Верховної Ради України, указами і розпорядженнями Президента України, декретами, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, наказами профільного міністерства та його обласного територіального підрозділу, наказами Міністерства охорони здоров’я України та наказами департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації, рішеннями Великоновосілківської селищної ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями та дорученнями селищного голови, цим Положенням та іншими нормативними актами.

Повне найменування - Відділ соціального забезпечення населення та охорони здоров’я Великоновосілківської селищної ради, скорочена назва – Відділ соціального забезпечення та охорони здоров’я селищної ради.

Відділ соціального забезпечення населення та охорони здоров’я ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Адреса:85500, Донецька область, Волноваський район, смт Велика Новосілка, вул. Пушкіна, 32. Фактичне місце знаходження : смт Велика Новосілка, вул.. Центральна 31а.

Електронна адреса: vsznsr@ukr.net

Телефон для довідок:+380997285025

Графік роботи:          Понеділок – П’ятниця з 8.00 до 17.00

П’ятниця з 8.00 до 15.45