Фінансовий відділ

Дата: 10.03.2021 09:43

Фінансовий відділ Великоновосілківської селищної ради (далі – Фінансовий відділ) є виконавчим органом Великоновосілківської селищної ради, утворюється радою відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Фінансовий відділ є підзвітним, підконтрольним селищній раді, а з питань здійснення делегованих йому повноважень органів виконавчої влади - також підконтрольним відповідним органам виконавчої влади та підпорядкований її виконавчому комітету, селищному голові, а також підзвітний та підконтрольний Департаменту фінансів обласної державної адміністрації, Міністерству фінансів України.

У своїй діяльності Фінансовий відділ керується Конституцією України, законами України, Бюджетним кодексом України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, наказами Міністерства фінансів України, наказами та інструкціями Державної казначейської служби України, рішеннями селищної ради, розпорядженнями селищного голови, а також цим Положенням.

Повне найменування - Фінансовий відділ Великоновосілківської селищної ради, скорочена назва – Фінвідділ Великоновосілківської с/р.

Фінансовий відділ є юридичною особою публічного права, має самостійний баланс, рахунки в органах Державної казначейської служби України, печатку із зображенням Державного Герба України та своїм найменуванням, власні бланки та штампи.

Місце знаходження Фінансового відділу: вул. Пушкіна, 32, смт  Велика Новосілка, Великоновосілківський  р-н, Донецька область, 85500.

Кудрявцев Едуард Валерійович - начальник фінансового відділу селищної ради, 050 367 26 90, 43936670@mail.gov.ua