Управління

Дата: 10.03.2021 09:48

Управління освіти, культури, молоді та спорту Великоновосілківської селищної ради (далі –Управління) є виконавчим органом Великоновосілківської  селищної ради, що утворюється її рішенням. Управління є підзвітним і підконтрольним Великоновосілківській селищній раді,  підпорядкований її виконавчому комітету, селищному голові, а з питань здійснення ним повноважень органів виконавчої влади підконтрольний відповідним органам виконавчої влади.

Управління у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту», «Про дошкільну освіту», «Про культуру», «Про фізичну культуру і спорт», іншими законами України, постановами Верховної Ради України, актами Президента України, декретами, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, актами органів виконавчої влади, рішеннями Великоновосілківської селищної ради і її виконавчого комітету, розпорядженнями селищного голови та іншими нормативними актами.

Повне найменування - Управління освіти, культури, молоді та спорту Великоновосілківської селищної ради, скорочена назва – Управління ОКСМС.

Управління при виконанні покладених на нього завдань взаємодіє з органами державної виконавчої влади, депутатами, постійними комісіями, тимчасовими контрольними комісіями та іншими органами, утвореними селищною радою, іншими виконавчими органами селищної ради, підприємствами, установами, організаціями, об’єднаннями громадян на підставах, у межах та у спосіб, передбачені чинним законодавством України.

Управління є юридичною особою публічного права, відкриває рахунки у Держказначействі, має окремий баланс, свою печатку та штамп, власні бланки.

Повне найменування Управління: Управління освіти, культури, молоді та спорту Великоновосілківської селищної ради.

Місце знаходження: вул. Пушкіна, 32, смт Велика Новосілка, Великоновосілківський р-н, Донецька область, 85500.

Кулаженко Віктор Сергійович - начальник управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту селищної ради, 099 066 27 35, 097 456 0129.

Єгорова Олена Олександрівна – начальник відділу культури, сім`ї, молоді та спорту управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту селищної ради, 09906237 70, vnsksms2021@gmail.com

Пічахчі Любов Іванівна – начальник відділу освіти управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту селищної ради, 0962959903