Акція «Крок у майбутнє» для дітей сиріт Великоновосілківського центру соціально - психологічної реабілітації дітей

Дата: 15.03.2021 08:13

12 березня 2021 року в рамках акції «Крок у майбутнє» з метою допомоги зорієнтуватися та самовизначитись у світі професій, фахівці Великоновосілківського районного центру зайнятості організували та провели профконсультаційний захід для дітей сиріт Великоновосілківського центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Учасники заходу активно брали участь у профорієнтаційних іграх, завданням яких було уточнити та конкретизувати професійний вибір підлітків, активізувати їхній інтерес до майбутньої професії, розвинути впевненість в собі.

Під час заходу демонструвалися профорієнтаційні відеоролики та інформаційні матеріали з описами професій.

На останок заходу всі учасники дійшли висновку, що у будь-якій справі можна досягти успіху, якщо бути наполегливим, уміти правильно розподіляти свій час, бути відкритим для нових знань та готовим до змін.