Мешканців Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Великоновосілківської селищної ради «Турбота» привітали із Міжнародним жіночим днем – 8 березня.

Дата: 09.03.2021 09:23

У Міжнародний жіночий день – 8 березня до мешканців Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Великоновосілківської селищної ради «Турбота» завітали гості із подарунками, а саме Великоновосілківський селищний голова Людмила ПЕТРОВА, перший заступник селищного голови Маргарита ХАРІТОНОВА, начальник відділу з питань соціального забезпечення населення та охорони здоров`я селищної ради Вікторія ВОРОБЦОВА та директор КУ «Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Великоновосілківської селищної ради «Турбота»

Людмила Василівна привітала всіх жінок центру з Міжнародним жіночим днем - 8 березня та вручила солодкі подарунки.

В ході спілкування Людмилу Василівну цікавили питання щодо умов проживання підопічних стаціонарного відділення, дотримання температурного режиму в кімнатах та коридорах, якості харчування та розпорядку дня центру.

Нажаль цього року із-за карантинних обмежень до привітань не змогли приєднатися колективи місцевого будинку культури, які завжди з радістю приймають участь у заходах центру.

Підопічні задоволені візитом гостей та щирого дякували за свято та увагу до себе.