Розробку стратегії розвитку Великоновосілківської громади розпочато

Дата: 12.03.2021 21:12

Великоновосілківська селищна рада увійшла в число семи відібраних на конкурсних засадах громад Луганської та Донецької областей яким Програма ООН з відновлення та розбудови миру протягом 2021 року надасть експертну, організаціну та консультативно-навчальну підтримку процесу стратегічного планування розвитку громади.
В рамках Програми два представника селищної ради взяли участь в триденній навчально-консультаційній зустрічі членів організаційного комітету робочих груп з розробки стратегії розвитку громад та експертів із стратегічного планування яка відбулася 25-27 лютого 2021 року в місті Святогірськ та отримали сертифікати «Основи розробки стратегії розвитку території громади на партисипативних засадах».
12 березня 2021 року в Великоновосілківській селищній раді відбулася зустріч працівників селищної ради з національним експертом зі стратегічного планування Програми ООН з відновлення та розбудови миру Миколою Дурманом на якій було обговорено план спільних дій процесу розробки стратегії.

Стратегія не є обов’язковим документом, як план соціально-економічного розвитку, але для залучення інвесторів або грантових коштів цей документ дає перевагу та формує позитивне враження донорів чи інвесторів, доводить серйозність намірів.