Свято «Весела Масниця»

Дата: 15.03.2021 08:07

13 березня 2021 року на центральній площі Великої Новосілки відбулося свято «Весела Масниця», організатором якого був комунальний заклад «Великоновосілківський селищний Будинок культури» Великоновосілківської селищної ради.

На свято завітала селищний голова Людмила ПЕТРОВА та колектив Великоновосілківської селищної ради.

Почалося свято з використання давньої традиції святкування Колодія від народного театру мініатюр «Колесо».

Далі на глядачів чекав святковий концерт «Зустрічаємо весну», конкурси для усіх присутніх, веселий хоровод, цікаві фотозони, конкурс на найгарнішу дівчину на святі «Весняна красуня», анімаційна програма для дітлахів «Веселощі на Масницю» та виставка, продаж сувенірної продукції від творчого об’єднання «Натхнення».

Глядачам свята були запропоновані гарячі напої та різноманітні смаколики, притаманні до свята Масниці. При кожній купівлі продукції, натомість покупці отримували символ свята – сонечко.

По завершенню свята, кожен володар сонечка мав змогу обміняти символ на приз.

Свято пройшло у веселій та теплій атмосфері. Дякуємо усім творчим колективам Великоновосілківської селищної ради та гостям свята. Бажаємо здоров’я та наснаги, вдачі та натхнення і  миру у ваших домівках.