15 березня відсвяткував свій 75-річний ювілей лауреат міжнародних конкурсів і фестивалів, поет і співак, чуйна, добра, скромна особистість – Валентин Миколайович Дударенко!

Дата: 17.03.2021 15:43

Дударенко Валентин Миколайович народився 15 березня 1946 року в місті Красногорівка Донецької області.

Член Асоціації діячів естрадного мистецтва України з 2004 року.

У 2002 році закінчив Донецький інститут післядипломної освіти інженерно-педагогічних працівників: факультет психології та соціальної роботи за спеціальністю «Психологія».

Має безліч нагород, серед яких «ВІДМІННИК ОСВІТИ УКРАЇНИ» (Наказ Міністерства освіти і науки України від 04.08.2005 року № 762-к).

Представляв Україну на Міжнародних вокальних конкурсах у Болгарії, Росії, Польщі, Німеччині, Югославії, Румунії, Південній Кореї, Італії, Великобританії, Кубі.

З 2016 року працює хормейстером народного театру народної пісні «Україночка» Времівського сільського Будинку культури.

У 2016 і 2017 роках народний театр народної пісні «Україночка» став Лауреатом першої премії Всеукраїнського фестивалю народної творчості «Ярмаринка» на Національному Сорочинському ярмарку.

Солістка Вікторія Васильконова отримала «Гран-прі» Всеукраїнського фестивалю народної творчості «Ярмаринка» на Національному Сорочинському ярмарку.

У 2018 році колектив став Лауреатом другої премії Міжнародного фестивалю-конкурсу «Таланти світу – 2018».

Солістка Вікторія Васильконова отримала «Гран-прі» Міжнародного фестивалю-конкурсу «Таланти світу – 2018».

У 2019 році народний театр народної пісні «Україночка» став Лауреатом другої премії Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хорових і вокальних колективів «Українська пісня єднає нас», місто Маріуполь.

Солістка Вікторія Филіппенко стала Лауреатом 1 ступеня ІV Всеукраїнського відкритого вокального і хорового конкурсу VOKAL.UA, місто Київ.

У 2020 році народний театр народної пісні «Україночка» став Лауреатом першої премії Міжнародного фестивалю-конкурсу «УКРАЇНСЬКА КОЛЯДА – 2020», місто Львів.