Великоновосілківська селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта

Дата: 12.03.2021 15:19

Проект рішення «Про затвердження вартості путівки

в комунальному підприємстві «Дитячий оздоровчий заклад «Дружба»

Великоновосілківської селищної ради»

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 року №1160-IV та з метою одержання зауважень і пропозицій, Великоновосілківська селищна рада підготувала проєкт регуляторного акта - рішення «Про затвердження вартості путівки в комунальному підприємстві «Дитячий оздоровчий заклад «Дружба» Великоновосілківської селищної ради».

Метою прийняття акту є виконання Конституційних норм та реалізація права кожної дитини на повноцінний відпочинок та оздоровлення.

З метою отримання зауважень і пропозицій проект регуляторного акта та відповідний аналіз регуляторного впливу буде розміщено на сайті Великоновосілківської селищної ради https://vn-gromada.gov.ua у розділі «Регуляторна політика – Проекти регуляторних актів».

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта та відповідного акту регуляторного впливу приймаються протягом 1 (одного) місяця з дня оприлюднення шляхом письмових звернень до Великоновосілківської селищної ради. Поштова та електронна адреса для зауважень та пропозицій: 85500, Донецька область, смт Велика Новосілка, вул. Пушкіна, 32, e-mail: mail@vnps.gov.ua

Телефон для довідок: (06243)2-14-71,