ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Дата: 18.03.2021 20:24

Як досягти успіху, якщо вам за 50?

Вважалося, що професійне життя людини включає початок трудової діяльності на певній посаді і подальшу роботу в обраній сфері до виходу на пенсію. Однак у сучасному світі цей сценарій зазнав суттєвих змін. Технічний розвиток і економічна нестабільність суспільства роблять неактуальним імператив «одна професія на все життя», відбувається переструктурування самої природи праці, сім’ї, кар’єри і виходу на пенсію, змінюється їх основа.

Темі працевлаштування осіб старше 45 років був присвячений семінар, який відбувся 18 березня у приміщенні Великоновосілківського районного центру зайнятості. Під час заходу було розглянуто моделі поведінки, що притаманні особам передпенсійного віку, психологічні особливості осіб даної  вікової категорії.

Наприкінці зустрічі була надано інформація щодо професійного навчання.