Виїзне засідання ГО «ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКА РАЙОННА РАДА ВЕТЕРАНІВ»

Дата: 05.03.2021 13:47

4 березня 2021 року о 10:00 годині в залі СБК с. Комар відбулося виїзне засідання ГО «ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКА РАЙОННА РАДА ВЕТЕРАНІВ»

В заході прийняли участь: Людмила ПЕТРОВА Великоновосілківський селищний голова, Маргарита ХАРІТОНОВА перший заступник селищного голови, Анатолій НЕМЧЕНКО голова Волноваської райдержадміністрації, Вікторія ВОРОБЦОВА начальник відділу з питань соціального забезпечення населення та охорони здоров`я селищної ради, Геннадій ХОДОС Комарський сільський голова, Ольга ЗРОЖЕВСЬКА голові комісії з припинення управління, Великоновосілківське об’єднане Управління Пенсійного фонду України Донецької області, Марія БІНАТ головний лікар КП «Великоновосілківської селищної ради «Великоновосілківський центр первинної медико-санітарної допомоги», Євгенія БАЛАБАН директор КНП «Великоновосілківська ЦРЛ», Галина ЧЕРДАКЛІ редактор суспільно-політичної газети «Сільській край». Депутати Волноваської районної ради : Тимофій ПІНЧУК, Олена ПОПЕНКО.

На порядок денний було винесено такі питання:

1. Про виконання спільної програми «Ветеран» Великоновосілківської селищної ради за І квартал 2021 ріку.

2. Про урочисте святкування Міжнародного жіночого дня – 8 березня.

Міжнародний жіночий день 8 Березня – свято весни, любові та краси, свято, яке відзначають жінки у всьому світі, свято, яке не обійшло уваги і жінок старшого покоління.

З вітальним словом до всіх жінок звернулася селищна голова Людмила ПЕТРОВА. Щиро привітав із наступаючим прекрасним весняним святом 8 Березня! Побажав міцного здоров'я, величезного щастя, кохання і добра. «Щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, впевненістю та передчуттям свята. А нова весна нехай подарує добробут і затишок в оселях, поваги і любові від чоловіків, оптимізму і легкості у повсякденні!».

Напередодні свята 8 Березня жінки отримали теплі вітання від усіх присутніх керівників та депутатів. Окрім цього голова ветеранської організації Василь ТАРАШ вручив почесні грамоти за а багаторічну, сумлінну працю, відмінне виконання своїх трудових обов’язків та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня: Лісній Т.І. голові первинної ветеранської організації с. Андріївка, Паньковій Т.Х. голові первинної ветеранської організації с. Урожайне, Погорілій Л.А. голові первинної ветеранської організації с.Новопетриківка.

Анатолій НЕМЧЕНКО голова Волноваської РДА вручив медаль «Мати-героїня»

Програма святкового концерту виявилася надзвичайно насиченою та різноманітною. Тож яскраві концертні номери у виконанні солістів і творчих колективів не залишили байдужими жодну представницю прекрасної статі.

Святковий концерт відбувся під бурхливі оплески глядачів.