Розміщення інформація про бюджет на офіційному вебсайті Великоновослікіської селищної ради

Дата: 21.03.2021 10:52

На сьогодні набирає поширення ідея відкритості, участі і прозорості бюджетного процесу. Дуже модним є говорити «Місцева влада відкрита та прозора», адже прозорість влади та, зокрема, бюджетна прозорість — це запорука довіри громадян до неї.

Першим рівнем відкритості влади стає Інформування громадян – надання в односторонньому порядку доступу до інформації та документів про бюджет.

Яким чином місцева влада інформує громадян про бюджетний процес в громаді?

Основне джерело – офіційний вебсайт. Сайт громади – це її візитівка, це перше джерело інформації про життя в громаді як для жителів громади, так і для гостей та інвесторів.

І тут важливо говорити не тільки про факт оприлюднення інформації на сайті, а про доведення бюджетної інформації до людей у зручній, зрозумілій та доступній формі.

На вебсайті Великоновосілківської селищної ради оперативно розміщується виключно офіційна інформація про надходження та використання бюджетних коштів. Прохання керуватися виключно офіційною інформацією яка розміщується тільки на вебсайті Великоновосілківської селищної ради.