Про внесення змін до рішення Великоновосілківської селищної ради «Про бюджет Великоновосілківської селищної територіальної громади на 2021 рік» ДЕТАЛЬНО

Дата: 22.03.2021 10:57

Враховано дотацію з районного бюджету Волноваського району для погашення виниклої кредиторської заборгованості територіального центру обслуговування та надання соціальних послуг Великоновосілківського району Донецької області перед Фондом соціального страхування управління виконавчої дирекції фонду в Донецькій області відповідно до заяв з грошовими вимогами (щодо капіталізації платежів) у сумі 1156012 грн.

Враховано субвенцію з районного бюджету Волноваського району для проведення ремонту доріг сіл та селищ Великоновосілківської селищної ради  у сумі 6400000 грн.

Враховано субвенцію з районного бюджету Волноваського району для придбання вакуумного асенізаційного автомобіля відповідно до Програми економічного і соціального розвитку Великоновосілківської селищної ради на 2021 рік у сумі 1113100 грн.

Враховано субвенції з бюджетів Старомлинівської та Комарської сільських рад на виконання Спільної Програми розвитку фізичної культури та спорту у Великоновосілківській селищній раді на 2021-2025 роки                         у сумі 536408 грн.

Спрямовані залишки інших коштів спеціального фонду (бюджету розвитку) станом на 01.01.2021 року на:

- придбання комплекту навісного обладнання екскаватора ланцюгового ЕЦ – 160 АІ з баровим робочим органом ,гідроходозменшувач ХД – 5, відвал бульдозерний ОБГ -2000 454629,200Г у сумі 317000 грн.;

- придбання насосного агрегату з електродвигуном у сумі 34000 грн.

Перерозподілені річні планові призначення в межах загального обсягу бюджету (за рахунок зменшення планових призначень з інших видатків).

По Великоновосілківській селищній раді.

- на співфінансування  придбання вакуумного асенізаційного автомобіля відповідно до Програми економічного і соціального розвитку Великоновосілківської селищної ради на 2021 рік - 186900 грн.;

- на проведення експертизи ПКД та проведення реконструкції адміністративних приміщень першого поверху адміністративної будівлі Великоновосілківської селищної ради - 2676922 грн.;

- на проведення експертизи ПКД на реконструкцію адміністративних приміщень третього поверху адміністративної будівлі Великоновосілківської селищної ради - 9400 грн.;

- на оплату електроенергії свердловин населених пунктів - 75000 грн.;

- на заробітну плату з нарахуваннями та придбання комп’ютерної техніки у зв’язку зі зміною структури - 360520 грн.;

- на встановлення камер відеоспостереження у населеному пункті - 14130 грн.;

- на організацію благоустрою населених пунктів:

придбання матеріалів для благоустрою тротуарів - 1641900 грн.;

придбання віброплити – 19000 грн.;

придбання піску для кладовища – 49000 грн.;

послуги з укладки дощової каналізації – 49900 грн.;

послуги з благоустрою сіл селищної ради – 49900 грн.

По управлінню освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Великоновосілківської селищної ради.

- на придбання кухонних товарів для впровадження системи управління безпечного харчування НАССР для Роздольненської ЗОШ, Олексіївської ЗОШ, Великоновосілківської ЗОШ №2 - 15000 грн., для Роздольненського ЗДО та Олексіївського ЗДО - 11500 грн.

- на придбання паперу та ПММ - 20000 грн.

- на придбання матеріалів для дитячого спортивного майданчику в с. Времівка - 8536 грн.

- на збільшення електричної потужності для будинків культури - 30000 грн.

- на реєстрацію установ культури в Єдиному Державному реєстрі юридичних осіб – 10880 грн.

По службі у справах дітей Великоновосілківської селищної ради

- на придбання меблів, комп’ютерної техніки, програмного забезпечення, послуги - 75318 грн.

По фінансовому відділу Великоновосілківської селищної ради на придбання комп’ютерної техніки, канцелярського приладдя - 10000 грн.

Перерозподілено видатки в межах Спільної Програми розвитку соціального обслуговування  та надання соціальних послуг населенню на 2021 рік та Спільної програми "Ветеран" Великоновосілківської селищної ради на 2021-2025 роки.

Прохання керуватися виключно офіційною інформацією яка розміщується тільки на вебсайті Великоновосілківської селищної ради.