Відбулась апаратна нарада під керівництвом селищного голови Людмили ПЕТРОВОЇ

Дата: 22.03.2021 20:58

22 березня 2021 році о 14:00 в залі засідань Великоновосілківської селищної ради відбулася апаратна нарада під головуванням очільника органу місцевого самоврядування Людмили ПЕТРОВОЇ та за участі секретаря ради, заступників голови, начальників відділів і управління.

Людмила Василівна заслухала інформацію начальника управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту селищної ради Віктора КУЛАЖЕНКО, про діяльність відділу освіти Великоновосілківської селищної ради щодо забезпечення функціонування закладів освіти.

Учасники апаратної наради прозвітували про проведену за минулий тиждень роботу та озвучили плани на найближчий час, серед яких найголовніші – проведення заходів з благоустрою, прибирання кладовищ, прилеглих територій, вивезення сміття а інше.

По закінченню наради керівництвом громади було взято на контроль найважливіші питання, надані відповідні доручення та рекомендації щодо їх виконання:

Начальнику фінансового відділу селищної ради Едуарду КУДРЯВЦЕВУ посилити роботу з недоїмкою;

Начальнику відділу економіки селищної ради Вікторії Парпара продовжити роботу щодо створення Стратегії розвитку Великоновослківської громади на найближчі роки.