Запрошуємо мешканців Великоновосілківської селищної ради приєднатися до процесу формування Стратегії розвитку громади на 2021-2027 рр.

Дата: 23.03.2021 21:59

ШАНОВНИЙ МЕШКАНЦЮ ГРОМАДИ!

Ми готові до змін, бо хочемо бачити нашу громаду кращою. Саме тому зараз розпочато процес написання Стратегії розвитку Великоновосілківської селищної ради на 2021-2027 рр. Із метою врахування думки максимальної кількості мешканців нашої громади, визначення пріоритетів і підготовки якісної та об'єктивної Стратегії розвитку, просимо вас долучитися до участі.

Результати опитування є важливими для врахування думки всіх мешканців громади. Зібрану інформацію буде опрацьовано та узагальнено, що дозволить отримати певну статистичну інформацію по життєдіяльності громади. Отримані та оброблені результати будуть використані при розробці Стратегії розвитку Великоновосілківської селищної ради на 2021-2027 роки.

Розраховуємо на цікаву співпрацю! Заздалегідь дякуємо за участь!