Проводимо заходи онлайн

Дата: 26.03.2021 15:10

25 березня у режимі «online» за допомогою сервісу «ZOOM» було проведено інформаційний вебінар із загальних питань зайнятості для безробітних.

Спеціаліст надав інформацію щодо основних послуг, які надає державна служба зайнятості, розповіла про використання електронних сервісів державної служби зайнятості. Окремо приділила увагу легалізації працевлаштування.

Наприкінці вебінару учасники дізналися про стан регіонального та місцевого ринку праці.

По закінченню заходу фахівець запросила учасників заходу взяти участь у наступних вебінарах, де спеціалісти навчатимуть клієнтів онлайн методам пошуку роботи, допоможуть скласти ефективне резюме, а також нададуть поради щодо Skype – співбесіди з роботодавцем.