Колегія Донецької ОДА

Дата: 26.03.2021 10:52

26 березня 2021 року об 11:00 в онлайн-режимі відбулось засідання колегії Донецької облдержадміністрації під керівництвом голови облдержадміністрації Павла КИРИЛЕНКА.

Участь у заході прийняла селищний голова Людмила ПЕТРОВА, перший заступник селищного голови Маргарита ХАРІТОНОВА, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради Валерій ГЛАДЧЕНКО, секретар селищної ради Олексій ХРОМІЙ та керуючий справами виконавчого комітету селищної ради Марія ЧЕЛАХ.

Під час заходу були обговорені такі питання:

1. Про виконання регіональної програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2018-2020 роки». «Рівень забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського  піклування, осіб з їх числа, від потреби у 2018-2020 роках виріс з 31% у 2018 році до 53,6% у 2020 році. Шляхом оформлення спадкових прав протягом останніх трьох років  93 дитини-сироти отримали житло у власність. Органами опіки та піклування  області прийнято 451 рішення про збереження права за дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, на житло, в якому вони проживали до  надання їм статусу дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського  піклування. За три звітні роки кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, які перебувають на квартирному обліку  в органах місцевого самоврядування області, зменшилася на 29,9% (з 1226 осіб станом на 1 січня 2018 року до 864 осіб станом на 1 січня 2021 року)», - зазначила  Наталія Тимофеєва;

2. Про проект регіональної програми «Забезпечення житлом дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2021-2023 роки»;

3. Про проект Програми зайнятості населення Донецької області на 2021-2022 роки;

4. Про стан впровадження реформи місцевого самоврядування в області у 2020 році. Колегія Донецької облдержадміністрації визнала задовільним стан впровадження в області у 2020 році реформи місцевого самоврядування.

5. Про хід виконання Регіональної цільової програми щодо здійснення розчистки та регулювання русел річок на 2018-2022 роки. Заходи Регіональної цільової програми щодо здійснення розчистки та регулювання русел річок на 2018-2022 роки виконані на 75,03%. Про це директор департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації Сергій Натрус повідомив на засіданні колегії ОДА. Загальна сума використаних коштів на реалізацію заходів програми протягом 2018-2020 років склала 287 604,08 тис. грн, що становить 75,03 % до запланованого загального обсягу коштів.

6. Про роботи підсумки роботи із зверненнями громадян в місцевих органах влади області за 2020 рік.

У всіх учасників була можливість в коментарях до трансляції поставити свої питання та отримати відповіді.

Джерело: dn.gov.ua