Великоновосілківська селищна рада висловлює щиру вдячність Геннадію ОНУФРІЄНКО

Дата: 27.03.2021 11:22

З історії ми знаємо, що благодійність завжди була властива українському народу. Це ще раз підтвердив керівник ФГ «Подсолнух» Геннадій ОНУФРІЄНКО, котрий надав нашій громаді благодійну допомогу ? 1.8 тонн овочів. Днями КУ «Центр соціально – психологічної реабілітації дітей Великоновосілківської селищної ради», Великоновосілківська гімназія з загальноосвітньою школою І ступеня, Великоновосілківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2, Нескучненський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Миколи Олександровича Корфа та Заклад дошкільної освіти (ясла – садок) села Нескучне отримали цей безкорисний подарунок.

Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за розвиток своєї громади. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху.

Сердечно дякуємо за Вашу нелегку працю на землі та за щире серце!

Керівництво Великоновосліківської селищної ради.