Відділ соціального забезпечення населення Великоновосілківської селищної ради повідомляє, що запрацювала «Гаряча лінія» 1539 для консультування осіб з інвалідністю.

Дата: 26.03.2021 18:39

Дзвінки на «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.

Для громадян з порушенням слуху забезпечена можливість звернутися на «гарячу лінію» з допомогою послуги сурдоперекладача, а також гарантована відповідь на звернення у вигляді відеолиста.

Для оформлення звернення на жестовій мові необхідно натиснути  на перекреслене вушко в правому нижньому кутку екрана, заповнити поля: ім’я, номер телефону, електронну пошту та очікувати на підключення перекладача жестової мови.

Яку інформацію можливо отримати:

•  про субсидію від держави;

•  про пенсію (як оформити, як перевести пенсію в інше місто, за місцем нинішнього проживання);

•  про матеріальну та фінансову допомогу, яку ви можете отримати;

•  як отримати грошову компенсацію за купівлю смартфону;

•  про допомогу по причині втрати годувальника (як оформити і що для цього потрібно);

•  як оформити грошові виплати при народженні дитини;

•  про оформлення пенсії на дитину з інвалідністю та інше.

Звернення приймають працівники Урядового контактного центру за допомогою засобів телекомунікації і направляють  у відповідні органи державної влади для вирішення питань по суті та надання відповідних роз’яснень.