Дата: 29.03.2021 09:45

25 березня 2021 року Великоновосілківський селищний голова Людмила ПЕТРОВА зустрілася з активом учнівської молоді наших закладів загальної середньої освіти.

Основними питаннями були створення Молодіжної ради та старт прийому проектів на Шкільний громадський бюджет.

У рамках Шкільного громадського бюджету школи нашої громади повинні до 1 травня подати до селищної ради мінімум по три проекти. Переможцями стануть п’ять найбільш аргументованих, унікальних, новаторських проектів. Для втілення цих міні-проектів заклади-переможці отримають по 20 000 грн. Головна умова - ініціатива виходить від учнів!!! Бажаємо нашій молоді натхнення та перемог!