Дата: 29.03.2021 14:34

КП «Зеленопільське» доводить до відома мешканців сіл Зелене Поле, Новопіль, Новосілка про намір зміни тарифу на постачання холодної води, у зв’язку з тим що, діючі тарифи прийняті рішенням виконавчого комітету Зеленопільської с/р від 6.11.2019р. №28  незабезпечують покриття фактичних витрат наданих комунальних послуг.

У зв’язку з підвищенням вартості на товарно-матеріальні цінності, поливно-мастильні матеріали, енергоносії, підвищення мінімальної заробітноїплати та інших складових, на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» КП «Зеленопільське» проведено попередній розрахунок тарифу на постачання холодної води у розмірі  49 грн. за 1 м³.

З порядком формування тарифу на постачання холодної води можна ознайомитись звернувшись до адміністрації підприємства за адресою: с. Зелене поле, вул. Центральна 20А та на офіційному веб-сайті Великоновосілківської селищної ради: vn-gromada.gov.ua

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 15 днів з моменту опублікування. Зауваження та пропозиції направляти на адресу: 85525, с. Зелене поле, вул. Центральна 20А, тел. 21431komunalka2005@ukr.net в паперовому або електронному вигляді.

<>