Великоновосілківська селищна рада запрошує усіх небайдужих мешканців громади долучитися та підтримати глобальний екологічний проект «Озеленення планети» в Україні»

Дата: 05.04.2021 09:46

Організатором проекту «Озеленення планети» є БФ «Озеленення України» засновником якого є президент CEO Club Ukraine Сергій ГАЙДАЙЧУК та президент Business Woman Club Ганна КРИСЮК.

Місія проекту змінити екосвідомість людей у всьому світі до шанобливого ставлення до природи. Ціль проєкту – привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми країни, сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху українців.

Завдання проєкту:

• Висадити 1 000 000 дерев за 1 день по всій території України.
  • Провести загальнодержавну інформаційну екокампанію по висадженні дерев;
  • Сприяти протягом року у висадженні парків та алей;
  • Консолідувати українське суспільство, об’єднавши бізнес, владу, громадськість і ЗМІ довкола природоохоронної, екологічної тематики та сформувати колективну історію успіху українців;
  • Формувати екокультуру та шанобливе ставлення українців до природи.

Реалізація проекту «Озеленення планети» на території Великоновосілківської селищної ради буде проходити 10 квітня 2021 року на ці потреби громадою закуплені саджанці дерев та кущів: липи, катальпи, клену гостролистого, горобини, барбарису, тангути та троянд.

Саджанці будуть розподілені по всій території громади.

Просимо всіх бажаючих долучитися до акції.