Запрошення на серію публічних обговорень «МІСЦЕВІ РЕФЕРЕНДУМИ: пошук ефективного механізму народовладдя для України»

Дата: 02.04.2021 09:39

Національний Демократичний Інститут Міжнародних Відносин (НДІ) спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) в Україні запрошують до участі в публічних обговореннях «Місцеві референдуми: новий механізм народовладдя для України», які відбудуться у квітні 2021 року у партнерстві із Центром політико-правових реформ (ЦППР),  Громадянською мережею ОПОРА, Коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ та ГО «ВГО «Інститут «Республіка».

Відбудуться чотири публічних обговорення з основних питань законопроекту про місцевий референдум:

1. 5 квітня 2021 року (11.00-13.30). Предмет місцевого референдуму

2. 9 квітня 2021 року (14.00-16.30). Адміністрування проведення місцевих референдумів: ЦВК, ТВК, дільничні комісії з референдуму

3. 12 квітня 2021 року (14.00-16.30). Фінансування місцевих референдумів

4. 19 квітня 2021 року (14.00-16.30). Наслідки місцевих референдумів

Просимо Вас РЕЄСТРУВАТИСЯ для отримання детальнішої програми обговорень та посилання для участі:

1) Реєстраційна форма для представників та представниць громадськості.

2) Реєстраційна форма для представників та представниць політичних партій, органів влади та органів місцевого самоврядування.

У разі виникнення запитань, просимо звертатися до асистентки програми «Залучення громадян» НДІ Майї Скрипник за електронною адресою: mskrypnyk@ndi.org.