Засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних витрат

Дата: 26.03.2021 16:37

26 березня 2021 року відбулося засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних витрат під головуванням першого заступника селищного голови Маргарити ХАРІТОНОВОЇ.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про стан погашення заборгованості по сплаті податків місцевого бюджету та заходи, що вживаються з метою прискорення погашення заборгованості та недопущення її зростання.
  2. Проблемні питання у роботі з населенням щодо несвоєчасності сплати податків, погашення заборгованості та шляхи вирішення.

Учасники наради домовилися опрацювати отриману інформацію та розробити чіткий алгоритм взаємодії усіх залучених у цей процес.