КП «Великоновосілківське БТІ»

Дата: 08.03.2021 09:14

Комунальне підприємство «Великоновосілківське БТІ» було створено рішенням Великоновосілківської селищної ради від 06 листопада 2020 року № 7/112-1838 «Про прийняття в комунальну власність територіальної громади Великоновосілківської селищної ради Комунального підприємства «Великоновосілківське районне бюро технічної інвентаризації» для надання послуг населення з технічної інвентаризації і станом на сьогоднішній день продовжує виконувати дані функції, обслуговує юридичних та фізичних осіб з усієї території України.

Основною метою створення підприємства – є задоволення потреб фізичних та юридичних осіб у послугах, пов’язаних із технічною інвентаризацією, паспортизацією та оцінкою об’єктів нерухомого майна незалежно від форми власності.

Основним напрямком діяльності підприємства є проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна як на території Великоновосілківської селищної ради так і за її межами. Наряду з цим, працівники підприємства займаються внесенням змін в технічні паспорти об’єктів нерухомого майна, а саме: зміни поштових адрес, перейменування вулиць, перенумерації домів, років реконструкцій, нових будівель, введення в експлуатацію, змін загальних та житлових площ, змін літерації будівель, зміни цільового призначення, а також при втраті документів на нерухоме майно надається вся необхідна інформація для отримання та реєстрації правовстановлюючого документа. Крім цього, великим досягненням роботи БТІ – є архівні матеріали технічної інвентаризації, які накопичуються ще з 1965 року і являються власністю територіальної громади. База даних складається в алфавітному порядку із 67 населених пунктів колишнього Великоновосілківського району.

Комунальне підприємство «Великоновосілківське БТІ» знаходиться за адресою: вулиця Пушкіна, 40 смт Велика Новосілка Великоновосілківського району Донецької області.

Рузмєтова Анжеліка Леонідівна - начальник комунального підприємства «Великоновосілківське бюро технічної інвентаризації», 06616371 85,  kprbti@gmail.com, (06243) 21-2-65