За результати роботи комісії

Дата: 09.04.2021 12:28

Розпорядженням Великоновосілківського селищного голови від 9 лютого 2021 № 25/2-р створено комісію з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних витрат що працює на території нашої громади. За результатами засідання, яке відбулося 26 березня 2021 року, було заслухано боржників та виявлено юридичних та фізичних осіб підприємців, які нараховують заробітну плату нижче мінімального рівня.

Завдяки ефективній роботі комісії податковий борг зменшено на 633,3 тис. грн. Робота в цьому напрямку ведеться та планується проводити засідання комісії щомісяця.