Великоновосілківська селищна рада долучилася до глобального екологічного проекту «Озеленення планети» в Україні»

Дата: 10.04.2021 13:12

10 квітня 2021 року по всій території громади було реалізовано проект «Озеленення планети» під керівництвом Великоновосілківського селищного голови Людмили ПЕТРОВОЇ всі взялися за лопати, відра та сікатори. Сьогодні планується висадити 1 млн. дерев у 100 країнах світу, а мільйонне дерево традиційно висадять в Україні.

Ціль проєкту – привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми країни, сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху українців.

Сьогодні громадою висаджені саджанці дерев та кущів: липи, катальпи, клену гостролистого, горобини, барбарису, тангути та троянди всього 600 рослин.

Природне середовище було, є і буде незамінним партнером людей у їхньому повсякденному житті. Ми черпаємо з природи всі багатства. Її краса й велич залишаються нашим головним скарбом.

В умовах хворої природи не може бути здорових людей. Це аксіома, зміст якої важливо усвідомити кожному з нас. Яке майбутнє чекає нові покоління людей, залежить виключно від нас нинішніх.