Надійне партнерство.

Дата: 13.04.2021 16:00

Надійні партнери Великоновосілківського  районного  відділу  філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області Великоновосілківська Церква Євангельських християн «Світло Воскресіння» продовжують допомагати підобліковим відділу.

Одним із головних завдань, які стоять перед уповноваженим органом з питань пробації та їх партнерами є проведення соціально-виховної роботи з суб’єктами пробації, а це кропітка та наполеглива, а головне, індивідуальна  робота з кожним суб’єктом окремо.

Представники церкви активно беруть участь в житті багатьох клієнтів пробації, які перебувають на обліку у відділі, всіма силами намагаючись їм допомогти. Проводять соціально-виховну, консультативну, психологічну роботу. Надають гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування та предметів першої необхідності клієнтам пробації, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Такі партнерські відносини  – це якісна та комплексна допомога клієнтам пробації, яка має позитивний ефект для суспільства у напрямі зменшення кількості рецидивних злочинів.