Шановні мешканці громади!

Дата: 15.04.2021 12:12

Нещодавно працівниками Великоновосілківської селищної ради та її виконавчих органів було висаджено дерева та кущі по всій території громади. Пройшло зовсім мало часу, як було викрадено декілька посаджених кущів. Шановні мешканці, рослини висаджуються для створення благоустрою у нашій громаді, тому велике прохання берегти те, що робиться для вас.

Завершено ремонт зламаних вандалами лавочок, що встановлені на центральній площі селища та біля фонтану.

Через таке зухвале псування майна громади бюджетні кошти витрачаються не на покращення благоустрою: встановлення нових лавочок в інших містах, прокладання нових тротуарів, встановлення вуличних ліхтарів, а на вимушені ремонти вже існуючих.

Виконавчий комітет Великоновосілківської селищної ради звертається до мешканців громади: Не будьте байдужими! Припиняйте, за можливості, дії вандалів та порушників чистоти! Від нас усіх залежить добробут нашої громади!