Результати конкурсно-розважальної програми «Маленький принц»

Дата: 16.04.2021 17:33

Сьогодні в концертній залі Великоновосілківського СБК, в шостий раз відбулась конкурсно-розважальна програма «Маленький принц», яку відтворив на сцені народний театр мініатюр «Колесо».

За мотивами казки французького льотчика і письменника Антуана де Сент – Екзюпері «Маленький принц», учасники подорожували планетами, знайомилися з її жителями та долали перешкоди, які траплялися на їхньому зірковому шляху.

Спритність, кмітливість та творчий підхід хлопців оцінювало суворе, але компетентне журі, у складі:

Віктор КУЛАЖЕНКО – начальник управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту селищної ради.

Марія ЧЕЛАХ– керуюча справами виконавчого комітету селищної ради.

Олексій ХРОМІЙ – секретар селищної ради.

Руслан ГУДІЛІН - директор народного музею історії смт Велика Новосілка.

Катерина ЯГМУР – бібліотекар читального залу Великоновосілкіської публічної бібліотеки.

Зоя БАЛАСІЄВА – педагог – організатор Великоновосілківського ЦДЮТ.

Переможцем конкурсної програми та титул «Маленький принц» отримав – Цюцюра Єгор.

Решта хлопців отримали нагороди у наступних номінаціях: «Спритний принц» - Балабан Іван, «Принц-фантазер» - Кудрявцев Богдан, «Винахідливий принц» - Денисов Артур, «Принц-ерудит» - Бастєєв Шаміль, «Веселий принц» - Філахтов Гліб.

Дякуємо юним артистам та учасникам за веселий настрій. Бажаємо усім творчих перемог, наснаги та гарного настрою!