Flash mob до Великодня!

Дата: 26.04.2021 11:51

27 квітня 2021 року о 20:00 на стадіоні «Колос» відбудеться Flash mob «Вербове Колесо» всіх бажаючих запрошуємо до участі при собі мати телефон з ліхтариком.

Сенс заходу створити живе Вербове Колесо та відобразити його на світлинах з висоти пташиного польоту.

«Будь весела, як весна, багата, як земля, здорова, як вода! », - бажають добрі люди один одному. Радіє все весні. А хто ж натхненник цієї радости, хто посилає благодійне тепло? – Сонце! Ось чому Сонце - Сварог і стало в далекі доісторичні часи первісної культури Даждьбогом! Сонце на небі! Небо було святістю!Все взяте разом утворило наші традиційні святкування, пов’язані з Сонцем (сонячною системою - колом)

На Івана Купала палаюче колесо – символізує Сонце, яке «покотилося на зиму». На свято Андрія – Сонце символізує Калита (солодкий медовий корж, який обов’язково треба було відкусити аби набратися від нього сонячної енергії на весь рік). На Великдень – Вербове Колесо, яке «вище тину стояло, много дива видало…»!

На свята Вербове Колесо молодь виготовляла з гілок верби, переплетених між собою, по колу прив’язували довгі різнокольорові стрічки-промені і «садовили» його на довгу палицю. На Трійцю Вербове Колесо уквітчали різнобарвними квітами та троїцьким зіллям. На всіх святах сонячного циклу, окрім Різдва , присутнє Вербове Колесо, що символізує собою наше Сонце! (Захід буде проведено з дотриманням карантинних заходів)