«Робота з педагогічними працівниками»

Дата: 29.04.2021 22:20

З метою задоволення профорієнтаційних потреб молоді у свідомому виборі професії, підвищення мотивації молодих людей до обрання професій, які користуються попитом у роботодавців регіону 27 квітня фахівцями Великоновосілківського центру зайнятості було проведено вебінар у режимі онлайн  для педагогічних  працівників шкіл району.

Під час заходу вчителя були проінформовані про конкурс ЕСЕ для учнів 9-11 класів  на тему «Чи оберу я професію своїх батьків?» в рамках марафону «Весняна Профорієнтація». А також розглядалися питання створення умов для набуття учнями знань та умінь, необхідних для адекватного вибору професії, планування власного професійного шляху, організації у школах профорієнтаційної роботи.