Веселої всім Паски та божої ласки!

Дата: 30.04.2021 15:38

29 квітня 2021 року о 15:00 на центральній площі смт Велика Новосілка відбулося свято «Великодній настрій».

На гостей свята чекав святковий концерт від творчих колективів Великоновосілківської селищної ради, веселі конкурси, смаколики притаманні до Великодня, безпрограшна лотерея та символ свята – крашанка, ручної роботи, яку виготовили майстри та учні Великоновосілківського професійного ліцею.

Святкову площу ще прикрашали споруди, які доповнювали та створювали святкову, теплу атмосферу та гарній настрій.

На спорудах стояли посвячені пасочки та крашанки, які у цю суботу відправляться до комунальної установи «Центр соціального обслуговування» Великоновосілківської селищної ради «Турбота», комунальної установи «Центр соціально – психологічної реабілітації дітей» Великоновосілківської селищної ради та самотнім літнім мешканцям Великоновосілківської громади.

Бажаємо миру, добра, взаємоповаги і нехай вам усім прибуде з роси і води!