Відбувся Flash mob «Вербове Колесо»

Дата: 30.04.2021 16:11

29 квітня 2021 року о 20:00 в смт Велика Новосілка на стадіоні «Колос» відбувся Flash mob «Вербове Колесо» Дякуємо жителям громади, гостям, працівникам підприємств, установ, організацій, військовослужбовцям, учням, педагогічному складу, активістам всім тим хто не залишився байдужим і покинувши власні справи долучився до заходу.

Дякуємо всім за дотримання карантинних заходів та дистанції за Ваш позитивний настрій.

Нехай світло Христового Воскресіння, що уособлює торжество істини і велич духу, щедро обдарує вас небесними і земними ласками та щедротами, зміцнить здоров’я, принесе щастя, мир, добро і злагоду в кожну оселю, в кожну родину!

Сердечно зичу здоров’я кожному з вас, благодаті, й світлої Великодньої радості, здійснення найзаповітніших мрій!